Hakkımızda

VAKUM GARAJ OTOMOBİL BAKIM ONARIM HİZMETLERİ
Vakum Garaj 38 yıllık tecrübesi ile araçlarınızın orjinal yapısını koruyarak hasarları onarır ve aracınızın değer kaybına uğramasını engeller.

HAKKIMIZDA
VAKUM GARAJ bizi heyecanlandıran yeni bir isim. Biz bu isme ulaşmadan önceki yol hikayemizi sunacağız size. DOĞAN OTO ismiyle 1980 yılında ‘’Oto Boya ve Kaporta ‘’ sektörüne ‘’Merhaba’’ diyen firmamızın vizyonu, açıldığı ilk gün belliydi. Vizyonumuz Otomotiv sektöründe, o zamanlar pek gelişmemiş servis konseptini geliştirmek, ve teknolojik hasar onarım aletleriyle tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma sergilemekti. Her bir müşterimizin aracını özenle çalışarak, profesyonel işçilik göstererek memnuniyet sağlamak tek prensibimiz oldu. Sektörde uzun yıllar hizmet vermek için, profesyonel ekibimizle teknolojiyi ve sektörde ki inovasyonları takip etmekten hiçbir zaman vazgeçmedik. Şimdi ise 38 yıllık tecrübemizi, yenilenmiş konseptimizle sektörün yeni trendi olan ‘’ Boyasız Hasar Onarım Merkezi ‘’ olarak devam etmekdeyiz. 

Vizyonumuz

Yenilikçi olmaktan vazgeçmeyen firmamızın vizyonunda, bu sektörde lider konuma ulaşmak ve %100 müşteri memnuniyetiyle 38 yıllık deneyimi yüzyıllar boyu devam ettirmektir.

Hizmetlerimiz

Boyasız Hasar Onarım

Aracınızda olan büyük ve orta dereceli hasarları, boyaya zarar vermeden onarma işlemidir. Ücretler, hasarlı bölgenin zorluk derecesine göre belirlenir.

Dolu Hasar Onarım

Otomobilinizde dolu yağışından oluşan göçükleri profesyonel ekip ve ekipmanlar ile boyaya zarar vermeden onarma işlemidir. Ücretler, hasarlı bölgenin zorluk derecesine göre belirlenir.

Mini Hasar Onarım

Otomobil de ufak bir göçük, çizilme, iç döşeme tamiri gibi durumlar mini hasar onarım kapsamına girmektedir. Ücretler, hasarlı bölgenin zorluk derecesine göre belirlenir.

İletişim

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. No: 65A Ataşehir / ISTANBUL

(216) 575 77 77 

info@vakumgaraj.com